innerbanner

راهنمای سامانه مالیات بر درآمد حقوق و آموزش ارسال لیست حقوق

جهت ارسال لیست ماهانه مالیات بر حقوق پرسنل ابتدا وارد سایت /salary.tax.gov.ir می شویم. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید مالیات بر حقوق هر شخص در بالای لیست جدید مالیات بر عملکرد حقوق... دانلود فایل راهنمای کامل اینجا کلیک کنید و ...

در ابتدا باید بدانید که برای رفتن به سایت مالیات برای ارسال اظهارنامه مالیاتی یا ارسال لیست مالیات بر حقوق و موارد دیگر باید به آدرس سامانه http://salary.tax.gov.ir  بدون ( www ) می باشد . صفحه ابتدایی، صفحه ورود (Login) می باشد .

ورود به سامانه اطلاعات مالیات بر درامد حقوق ، مستلزم داشتن نام کاربري و کلمه عبور، کد اقتصادي جدید می باشد. در صورت عدم در اختیار داشتن این اطلاعات ، باید در سامانه کد اقتصادي جدید (ir.gov.tax) ثبت نام نمایید.

راهنماي استفاده از سامانه را می توانید از پایین صفحه دانلود نمایید. همچنین راهنماي تهیه لیست حقوق و خلاصه لیست حقوق را نیز می توانید دانلود نمایید.

آموزش ارسال لیست مالیات بر حقوق
 

اطلاعیه بسیار مھم در سامانه اطلاعات مالیات بر درامد حقوق 

با ورود به سایت مالیات بر درامد حقوق صفحه زیر نمایان میشود که کارفرماي محترم بعد از مطالعه آن حتما باید تیک موارد بالا را خوانده ام و با آن موافقم را زده و دکمه ثبت را بزنند تا بتوانند به مرحله بعد وارد گردد .

 

 
ارسال لیست مالیات بر حقوق96

خطاھای احتمالی در ارسال لیست مالیات بر حقوق

عدم تطابق کد حوزه و کد اداره کل در ارسال لیست مالیات بر حقوق

در صورتیکه کد اداره کل و دو رقم اول کد حوزه مالیاتی با یک دیگر مطابق نباشد به این صفحه در سایت اطلاعات مالیات بر درامد حقوق می رویم.

 

آموزش ارسال لیست مالیات بر حقوق
 
 

خطا در اطلاعات اصلی در ارسال لیست مالیات بر حقوق

کد حوزه ، کد اداره کل یا کد اقتصادي قدیم مشکل دارد
بعد از اصلاح خطاهاي ذکر شده گزینه ذخیره را کلیک نمایید که به صفحه ورود سایت ارسال لیست مالیات بر حقوق برمی گردید و می توانید دوباره وارد سایت شوید.

برای دریافت و دانلود فایل راهنمای کامل آموزش ارسال لیست مالیات بر درآمد حقوق بر لینک زیر کلیک نموده و فایل Pdf آموزش مالیات بر حقوق را دانلود نمایید.

دانلود راهنماي سامانه مالیات بر درآمد حقوق یا آموزش ارسال لیست مالیات بر حقوق

برای دریافت راهنمای تولید فایل الکترونیکی مالیات بر درآمد حقوق اینجا کلیک کنید

 


1397/03/06
این مطلب را به اشتراک بگذارید: