innerbanner

رونمایی از بیمه تامین رویه های گمرکی

بیمه ایران خدمت جدیدی ارائه کرده که براساس آن رویه‌های گمرکی بیمه در دو بخش ترانزیت داخلی و بین‌المللی بیمه خواهند شد.

 

در مراسمی ضمن رونمایی از خدمت جدید بیمه ایران با عنوان بیمه «تامین رویه های گمرکی»، نخستین قرارداد بیمه تامین رویه های گمرکی در دو بخش ترانزیت داخلی و بین‌المللی میان کانون سراسری انجمن‌های موسسات حمل و نقل بین المللی و ‌بیمه ایران منعقد شد.

مجید رحمتی مدیرکل بیمه‌های مسئولیت و حمل و نقل بیمه ایران با اعلام این خبر افزود: با این قرارداد همه شرکت‌های حمل و نقل بین‌المللی ایران از طریق کانون سراسری انجمن‌های موسسات حمل و نقل بین المللی، تحت پوشش بیمه ایران قرار می‌گیرند.

وی تاثیر این قرارداد را در توسعه صنعت ترانزیت کالا و حتی صنعت توریسم حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: به همراه بیمه رویه های گمرکی سایر پوشش‌های بیمه‌ای مرتبط مانند بیمه حمل و نقل کالا، انواع بیمه مسئولیت برای متصدیان حمل و نقل بین‌المللی اعم از CMR، فیاتا و ... و طرح های خاص بیمه ای نیز از سوی بیمه ایران ارائه می شود.

مدیر کل بیمه های مسئولیت و حمل و نقل بیمه ایران، استقبال جامعه بیمه‌گزاران از خدمات بیمه ایران را حاصل اجرای الگوی مشتری مداری و نوآوری و خلاقیت بیمه ایران دانست و از شرکتهای حمل و نقل بین المللی دعوت کرد زیر چتر حمایتی بزرگترین و توانمندترین شرکت بیمه کشور قرار گیرند. گفتنی است، رونمایی و عملیاتی شدن طرح بیمه رویه‌های گمرکی به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر، در محل شعبه شمیران بیمه‌ ایران صورت گرفت.

 

 


1397/12/04
این مطلب را به اشتراک بگذارید: